Recept

 

Krémové makové roládky

Jednoduchý avšak očarujúci dezert, z plastického piškótového plátu, náplne s bielou čokoládou a makom, doplnený čerstvým bobouľovým ovocím, ktoré mu dodá tú správnu šťavnatosť v chuti aj vzhľade.

Piškótovvý plát:

 

Trending Recipes

Cookies & Milk

Creme Brulee

Baked Broccoli

Take Care Of Your Body. It’s The Only One You’ve Got.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Staff Picks

Orange Juice

Boiled Crab

Baked Bread

Featured Meal Plan

4-Week Fitness Plan: A Guide to Breakfast, Lunch & Dinner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut .labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

Our Blog

Dezert dňa

Dezert dňa

Hoci môže vyzerať moderne a nezvyčajne, je táto tartaletka vyrobená z poctivého lineckého cesta, ktoré vonia maslom, naplnená skutočnou šľahačkou, v ktorej je roztavená Talianska biela čokoláda a červené bubliny na povrchu sú vyrobené z čerstvých malín a...

Ahojte sladké jazýčky !

Ahojte sladké jazýčky !

Tiež máte radi sladké? Po dobrom jedle je dezert ako sladká bodka, bez ktorej pre mňa jedlo nikdy nie je úplné. Lahodné maslové tartaletky Najlepšia verzia je doma pripravený koláčik zo surovín, ktoré nám nie len chutia, ale sú prirodzené - prirodzene sladké,...

Featured In

Share This