O mne

Keď práve neležím medzi sedmikráskami a nesnívam, tak pečiem, vymýšľam, kombinujem chute a výsledky testujem na Vás, teší ma, keď Vám chutí a nezostane ani omrvinka.

Pečenie mi ide v hlave aj v noci medzi spánkovými fázami a tak často zapisujem o štvrtej ráno nové nápady a potom ich pretavím do reality.

Torty a maminkine koláče ma priťahovali od detstva, keď som videla prvé 3D torty, zdalo sa mi neuveriteľné že sa dá niečo také vytvoriť, postupne som sama sebe dokázala že to dokážem aj ja, piekla som len tak popri mojej úradníckej práci, potom som viac ako 5 rokov pracovala ako obchodný zástupca a cukrársky technológ pre firmu dipos v Banskej Bystrici, ktorá distribuuje veľmi kvalitné suroviny pre cukrárov a zmrzlinárov. Tu som sa naučila obrovské množstvo užitočných vecí, trikov a získala cenné vedomosti a zručnosti, ktoré teraz využívam pri pečení pre Vás.

Toto som ja, ležím si v tráve medzi sedmikráskami 🙂

Absolvovala som tu množstvo školení od zahraničných profesionálov – machrov pri príprave dezertov, tu som tiež zistila ktoré suroviny sú kvalitné, zdravé a ako ich odlíšiť od lacných fejkov, ktoré nám škodia – od tých dávam navždy ruky preč.

A tak si teraz aj Vy môžete užívať nekonečné pôžitky z dezertov, kde sa snúbi pravá čokoláda s čerstvým ovocím, lahodná smotana, celozrnná múka a mnoho ďalších skvelých vecí, o tom však neskôr v inom bloku.

Moje recepty

Nulla eleifend scelerisque vulputate. Mauris lobortis a mauris eu convallis. Morbi vulputate nisi eget maximus vehicula. Vestibulum mattis consectetur.

Kontakt

Tel:

0911 373 868

Napíšte mi

Share This